Skip links

Skup złomu elektronicznego

Skup złomu elektronicznego oraz skup elektroniki – Warszawa

Co skupujemy? – skup złomu Tarczyn
Wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, stare centrale telekomunikacyjne, automatykę przemysłową, przekaźniki i styczniki elektryczne, kable energetyczne, sprzęt łączności, aparaturę pomiarową, płyty główne, procesory, silniki, prądnice, transformatory, złącza, posrebrzane i pozłacane metale, oraz inne odpady elektroniczne zawierające mix metali:

CENNIK ZŁOMU ELEKTRONICZNEGO

Skup złomu elektronicznego w Warszawie-czym wyróżnia się nasza oferta?

Założeniem naszej działalności jest skup, recycling, odsprzedaż urządzeń elektronicznych z dbałością o europejskie i krajowe regulacje prawne, gwarantujące bezpieczeństwo dla środowiska. Mając świadomość ogromnego zagrożenia ekologicznego, związanego z niewłaściwą utylizacją sprzętów oraz urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych oferujemy skup złomu elektronicznego, realizowany z dowolnego miejsca w kraju. To proste. Dzięki możliwości przesłania zdjęć sprzętu dokonujemy bezpłatnie wyceny. Jeśli wstępne oszacowanie Ci odpowiada, możesz przesłać do nas sprzęt i oczekiwać na zapłatę. Wyróżniamy się kompleksową realizacją zadań, nasi pracownicy pomagają na każdym etapie transakcji oraz zapewniają elastyczność działań w przypadku, gdy klient życzy sobie część zadań zrealizować we własnym zakresie. W szerokim znaczeniu skup złomu elektronicznego w Warszawie obejmuje wraz z dotyczącymi go zadaniami:

 • demontaż urządzeń,
 • magazynowanie sprzętu elektronicznego,
 • działania logistyczne,
 • recycling sprzętu elektronicznego,
 • odsprzedaż sprzętu.

Skup elektrośmieci z dbałością o ekologię

W naszej firmie szczególny nacisk kładziemy na respektowanie przepisów, związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwem naszej planety, a co z tym związane jej mieszkańców. Dbamy o zachowanie procedur, związanych z recyclingiem sprzętu elektronicznego. Skup sprzętu elektronicznego oraz związane z nim czynności prowadzimy w zgodzie z restrykcyjnymi przepisami, dotyczącymi składowania, transportu oraz przetwarzania elektroodpadów. Dokładamy starań, aby skup sprzętu elektronicznego w Warszawie odbywał się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na potwierdzenie proponujemy zapoznać się z uzyskanymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Skup elektrośmieci w Warszawie to najlepsze rozwiązanie jeśli szukasz sposobu na pozbycie się zalegającego sprzętu. Przyjmujemy urządzenia:

 • niesprawne,
 • przestarzałe,
 • niekompletne,
 • zniszczone,
 • zabrudzone.

Zgodnie z unijną dyrektywą wszelkie urządzenia elektroniczne powinny być zutylizowane w odpowiednich warunkach tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla środowiska.
Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że część z zalegającego w firmach i domach złomu ma jeszcze naprawdę dużą wartość rynkową.
Nie ma znaczenia marka ani stan techniczny elektroniki, może to być zupełnie uszkodzony sprzęt, nie przedstawiający żadnej wartości użytkowej.

Skup złomu elektronicznego – Warszawa – czy możesz na tym zarobić?

Skup elektroniki w Warszawie to oferta, kierowana do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Nasz skup elektroniki oferuje kompleksowe działania, związane z pozbyciem się starego, niedziałającego sprzętu elektronicznego. Oferujemy skup złomu elektronicznego z całego kraju, gdzie transport można zrealizować za pomocą:

 • samodzielnej wysyłki,
 • osobistego dostarczenia do naszej siedziby,
 • naszym transportem (ilość złomu elektronicznego powyżej 1 tony).

Skup złomu (Warszawa) – cennik

Nasza działalność jest kompleksowa i nastawiona na ekologię oraz zadowolenie klientów. Dokonujemy wyceny na podstawie fotografii, dokładnie natomiast oceniamy po dostarczeniu sprzętu. Płatność realizujemy w gotówce lub przelewem na rachunek bankowy. Cenę za złom elektroniczny ustalamy na podstawie stanu i rodzaju urządzeń, typu oraz możliwości recyclingu. Wiele czynników, determinujących wartość elektrośmieci w połączeniu z ilością złomu składa się na indywidualną cenę, którą klient może zaakceptować lub odrzucić wraz z rezygnacją z usług.

Skup elektrośmieci – Warszawa

Jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość złomu elektronicznego.
Gwarantujemy najlepszą cenę opartą o aktualne notowania giełdowe oraz profesjonalną utylizację sprzętu przestarzałego i nienadającego się do dalszej odsprzedaży.
Wyceniamy zużyty sprzęt elektroniczny bez względu na jego wiek czy stan techniczny. Z naszego punktu widzenia im starszy sprzęt, tym lepiej.

Zdjęcia

Zrób zdjęcia i prześlij nam a my dokonamy wstępnej wyceny.

 

Wycena

Na podstawie przesłanych zdjęć przekazujemy wycenę.

 

 

Dostawa

Wysyłasz towar do nas lub możesz go przywieść osobiście.
Jest również możliwość skorzystania z naszego transportu.

Rozliczenie

Po dostawie towaru następuje rozliczenie finansowe w gotówce lub przelewem.

 

 

Złom można dostarczyć samodzielnie, wysyłkowo lub przy ilościach powyżej tony, skorzystać z naszego transportu.

Adres:
TDM Electronics S.A.
Ul. Spokojna 1
05-555 Rembertów k. Tarczyna
Tel. 519-637-545

 

Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie zbierania, magazynowania oraz przetwarzania odpadów elektronicznych, co zapewni Państwu gwarancje bezpieczeństwa sprzedaży.

 

Naszym klientom oferujemy :

 • rzetelną i szybką analizę składu stopowego (analiza wstępna już w 15 minut!)
 • błyskawiczną wycenę
 • elastyczne warunki finansowe: gotówka lub przelew
 • atrakcyjne ceny
 • profesjonalną obsługę

Płatności zawsze dokonujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób, dlatego – zapraszamy do współpracy!

Top