Skip links

Skup metali szlachetnych

Skup metali szlachetnych – Warszawa

U nas sprzedasz nawet najbardziej nietypowe produkty, elementy, czy półprodukty wykonane z metali szlachetnych takich jak złoto, srebro, platyna, pallad, tytan.

Co skupujemy? Biżuterię, monety, sztabki, posrebrzane sztućce i zastawę stołową, luty srebrne, elektrody, termopary, stopy brązu i inne stopy metali.

Odzyskiwanie metali szlachetnych Warszawa – profesjonalna oferta

Metale szlachetnie odgrywają bardzo istotną role w wielu dziedzinach naszego życia, dlatego warto być tego świadomym pamiętając o tym, że wiele z tych materiałów można ponownie wykorzystać. Recykling metali szlachetnych prowadzony przez profesjonalnie przygotowane do tego firmy to szansa na ponowne wykorzystanie tych materiałów i tym samym obniżenie kosztów w przypadku tych inwestycji, gdy sięgnięcie po takie materiały jest konieczne. W tym względzie warto zapoznać się z ofertą jaką przygotował skup metali szlachetnych w Warszawie prowadzony przez TDM Electronics

Współpraca z różnymi dostawcami – odzyskiwanie metali szlachetnych Warszawa

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w wielu urządzeniach, z których na co dzień korzystają znajdują się elementy wykonane z metali szlachetnych. Tym samym nie wiedzą o tym, że w trakcie utylizacji tych urządzeń ważne będzie to, by przeprowadzić odzyskiwanie metali szlachetnych, tak by możliwe stało się ich ponowne wykorzystanie. Tym właśnie zajmuje się od ponad 15 lat firma TDM Electronics, realizując swoją pracę we współpracy z wieloma dostawcami, którzy upłynniają swoje niepotrzebne zasoby oddając je do recyklingu.

Skup metali kolorowych (Warszawa) – profesjonalna oferta, sprawna obsługa

Skup metali szlachetnych oraz skup metali kolorowych prowadzony przez firmę TDM Electronics to między innymi odbiór elementów z metalami szlachetnymi od klientów indywidualnych jak i też bardzo szeroki zakres współpracy z dużymi przedsiębiorstwami z różnych branż. I tak firma prowadzi współpracę między innymi z:

 • Ministerstwem Obrony Narodowej (lotnictwo, marynarka)
 • firmami telekomunikacyjnymi
 • firmami z branży IT
 • przemysłem samochodowy,
 • przemysłem wydobywczym
 • firmami transportowymi

W ramach tej współpracy realizuje odzyskiwanie metali szlachetnych w Warszawie dbając o sprawne działania nawet w sytuacji, gdy do obróbki pozostawać będzie wiele różnych materiałów. To właśnie istotna kwestia, która przyświeca działaniom TDM Electronics, by z łatwością pracować nawet z dużą ilością materiałów do recyklingu.

Sprawna obsługa i szybka wycena – skup złota Warszawa

Wybierając TDM Electronics i prowadzony skup złota (Warszawa) oraz skup metali kolorowych można liczyć na profesjonalną obsługę niezależnie czy będzie to klient indywidualny czy duże przedsiębiorstwo z ogromną ilością materiału do recyklingu. Każdy klient może liczyć na sprawnie dokonaną wycenę materiałów, a jednocześnie profesjonalne podejście do całej transakcji i jej przeprowadzenia z uwzględnieniem również tych klientów, którzy potrzebują dokładnej analizy tego jak wiele metali szlachetnych znajduje się w danym materiale.

Skup metali szlachetnych – Warszawa

Jeżeli nie wiesz jaką zawartość metali szlachetnych ma złom, który posiadasz, wykonamy bezpłatnie profesjonalną analizę spektrometryczną, która pozwoli poznać skład wszystkich elementów.
Ostateczna wycena zależy od aktualnego kursu surowca na giełdzie, gatunku (domieszki innych metali) oraz ilości złomu.
Do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie – skup złomu odbywa się szybko i rzetelnie.
W każdym przypadku jesteśmy otwarci na współprace długoterminową, połączoną zawsze z wzajemnymi korzyściami.

Szeroki zakres usług i skupowanych materiałów – skup metali kolorowych Warszawa

Prowadząc recykling metali szlachetnych oraz skup metali kolorowych w Warszawie firma TDM Electronics jest w stanie zagwarantować swoim klientom szeroki zakres usług i materiałów, które mogą podlegać skupowi. Nie jest to więc wyłącznie skup złota, ale w pełni profesjonalnie działający skup metali kolorowych, gdzie sprzedać można między innymi takie metale jak:

 • złoto
 • srebro
 • platyna
 • pallad
 • brąz
 • tytan

Ze strony TDM Electronics każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. Nasze bogate 16- letnie doświadczenie w branży recyclingu, nowoczesne zaplecze techniczne oraz unikalna wiedza, gwarantują przeprowadzenie usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy uczciwość i przede wszystkim najlepsze ceny. Wycena jest bezpłatna, a więc warto już teraz dostarczyć do nas złom i poznać jego wartość.

Zdjęcie

Zrób zdjęcia i prześlij nam a my dokonamy wstępnej wyceny.

Wycena

Na podstawie przesłanych zdjęć przekazujemy wycenę.

Dostawa

Wysyłasz towar do nas lub możesz go przywieść osobiście.
Jest również możliwość skorzystania z naszego transportu.

Rozliczenie

Po dostawie towaru następuje rozliczenie finansowe w gotówce lub przelewem.

 

 

 

Złom można dostarczyć samodzielnie, wysyłkowo lub przy ilościach powyżej tony, skorzystać z naszego transportu.
Adres:
TDM Electronics S.A.
Ul. Spokojna 1
05-555 Rembertów k. Tarczyna
Tel. 519-637-545
Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie zbierania, magazynowania oraz przetwarzania metali szlachetnych, co zapewni Państwu gwarancje bezpieczeństwa sprzedaży.

Naszym klientom oferujemy :

rzetelną i szybką analizę składu stopowego (już w 20 minut!)
błyskawiczną wycenę
elastyczne warunki finansowe: gotówka lub przelew
atrakcyjne ceny
profesjonalną obsługę
Płatności zawsze dokonujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób, dlatego – zapraszamy do współpracy!

Top