Skip links

Sprzedaż urządzeń i wynajmowanie sprzętu

Czytaj więcej

Wypożyczanie sprzętu

TDM Electronics zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu, który znajduje się w ofercie handlowej firmy.Są to m.in. pojazdy gąsienicowe i kołowe, przyczepy, kontenery, agregaty prądotwórcze oraz inny sprzęt wykorzystywany do scenografii. Na przestrzeni ostatnich 8 lat zrealizowaliśmy wiele projektów, byliśmy także gośćmi największych Zlotów Militarnych w kraju. Oto nasze najpopularniejsze pojazdy:

 • BRDM
 • BRDM, z indeksem 2, z języka rosyjskiego Bronirowannaja Razwiedywatielno-Dozornaja Maszyna, to opancerzony samochód rozpoznawczy produkowany od 1963 do 1989 roku (w wersji drugiej) w Związku Radzieckim.
 • ZiŁ-131
 • ZiŁ-131 to popularny samochód ciężarowy o militarnym charakterze, który produkowany był od 1966 do 2002 roku przez firmę ZiŁ (Zakład imienia Lichaczowa) w Związku Radzieckim i Rosji. Obecnie jego następcą jest ZiŁ-157.

Sprzedaż

allegro1
ebay1

Wynajem

TDM Electronics zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu, który znajduje się w ofercie handlowej firmy.

Jeżeli szukasz militarnego sprzętu do wynajęcia, skontaktuj się z nami pod adresem tdm@tdm-electronics.com

Profesjonalne doradztwo

Doskonale znamy działanie i cechy poszczególnego sprzętu. Jesteśmy w stanie udzielić Państwu profesjonalnych informacji o samochodach wojskowych oraz i innych pojazdach militarnych, wojskowych agregatach prądotwórczych, kontenerach i radiostacjach wojskowych. Sprzęt, który oferujemy do wypożyczenia, jest przedmiotem naszej pasji, dlatego z przyjemnością opowiemy Państwu o naszej kolekcji i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Nasi specjaliści wyróżniają się nie tylko bogatą wiedzą historyczną, ale też kompleksowym podejściem do klientów. Mogą się Państwo spodziewać nie tylko profesjonalnego doradztwa i informacji, ale też życzliwej komunikacji i kompleksowego podejścia.

 

Kto decyduje się na wynajmowanie sprzętu wojskowego?

BRDM, KRUG, TDM czy ZiŁ-131 – wszystkie te maszyny zachęcają atrakcyjnym wyglądem, docenianym przez wielu pasjonatów historii i nie tylko. Na nasze usługi decydują się klienci, którym zależy na stworzeniu charakterystycznej scenerii i oddaniu klimatu minionych dekad. Sprzęt można wykorzystać podczas m.in.:

 • sesji zdjęciowych
  Z pomocą naszych pojazdów oraz drobniejszego sprzętu w postaci wojskowych agregatów prądotwórczych czy wojskowych radiostacji Clansman, można wykreować jedyny w swoim rodzaju plan zdjęciowy.
 • tematycznych imprez
  Różnorodne festyny, imprezy o tematyce wojskowej czy inne eventy skoncentrowane na militariach – wydarzenia tego typu zyskają ciekawy akcent, jeśli osoby uczestniczące będą mogły na własne oczy przyjrzeć się sprzętom, które do tej pory widziały jedynie w filmach
 • rekonstrukcji
  Aby precyzyjnie oddać charakter jakiegoś wydarzenia, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie. Pojazdy wojskowe i inne sprzęty z powodzeniem wykorzystywane są przez pasjonatów rekonstrukcji historycznym, którym zależy na stworzeniu realistycznego klimatu.

 

Jak działamy?

Prezentowana przez nas oferta sprzętu do wypożyczenia jest na tyle bogata, że jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe rozwiązania większości osób, interesujących się militariami. Działamy kompleksowo, starając się utrzymać jak najwyższe standardy naszych usług. Nasze ambicje i chęć ciągłego rozwoju potwierdzają certyfikaty, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Zależy nam na udanej współpracy oraz zadowoleniu odbiorców usługi. Wierzymy, że taki efekt można osiągnąć, tylko jeśli działalność firmy bazuje na udanej komunikacji. Jesteśmy pewni, że nasi specjaliści będą w stanie udzielić Państwu wyczerpujących informacji, dotyczących wynajęcia sprzętu wojskowego i skutecznie wspomogą Państwa we wszystkich formalnościach.

Sprawdź naszą pełną ofertę
Top