Skip links

Sprzedaż urządzeń i wynajmowanie sprzętu

Czytaj więcej

Wypożyczanie sprzętu

TDM Electronics zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu, który znajduje się w ofercie handlowej firmy.Są to m.in. pojazdy gąsienicowe i kołowe, przyczepy, kontenery, agregaty prądotwórcze oraz inny sprzęt wykorzystywany do scenografii. Na przestrzeni ostatnich 8 lat zrealizowaliśmy wiele projektów, byliśmy także gośćmi największych Zlotów Militarnych w kraju. Oto nasze najpopularniejsze pojazdy:

  • BRDM
  • BRDM, z indeksem 2, z języka rosyjskiego Bronirowannaja Razwiedywatielno-Dozornaja Maszyna, to opancerzony samochód rozpoznawczy produkowany od 1963 do 1989 roku (w wersji drugiej) w Związku Radzieckim.
  • ZiŁ-131
  • ZiŁ-131 to popularny samochód ciężarowy o militarnym charakterze, który produkowany był od 1966 do 2002 roku przez firmę ZiŁ (Zakład imienia Lichaczowa) w Związku Radzieckim i Rosji. Obecnie jego następcą jest ZiŁ-157.

Allegro

Wszystkie nasze aukcje znajdziesz tutaj

allegro1
ebay1

Wynajem

TDM Electronics zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu, który znajduje się w ofercie handlowej firmy. Oto nasze najpopularniejsze pojazdy:

tdm-m1
Sprawdź naszą pełną ofertę

Masz jakieś pytania?

Jeżeli nie jesteś zdecydowany lub masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaku, zarówno mailowego jak i telefonicznego. Zapraszamy także na naszego facebooka.

Przejdź do kontaktu
Możesz także pobrać naszą broszurę

Adres:

ul. Spokojna 1, Rembertów
05-555 Tarczyn k. W-wy

Kontakt:

Biuro: +48 22 312 43 00
Sprzedaż i militaria: + 48 22 727 71 62

Społeczności

Top