Skup metali szlachetnych

Od 2006 roku TDM Electronics zajmuje się recyclingiem, modernizacją i odsprzedażą profesjonalnych urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych oraz automatyki przemysłowej.

Skup metali szlachetnych

 

Recykling metali szlachetnych prowadzony przez profesjonalnie przygotowane do tego firmy to szansa na ponowne wykorzystanie tych materiałów i tym samym obniżenie kosztów w przypadku tych inwestycji, gdy sięgnięcie po takie materiały jest konieczne. W tym względzie warto zapoznać się z ofertą jaką przygotował skup metali szlachetnych w Warszawie prowadzony przez TDM Electronics. U nas sprzedasz nawet najbardziej nietypowe produkty, elementy, czy półprodukty wykonane z metali szlachetnych takich jak złoto, srebro, platyna, pallad, tytan.

Szeroki zakres usług i skupowanych metali szlachetnych

Co skupujemy? Biżuterię, monety, sztabki, posrebrzane sztućce i zastawę stołową, luty srebrne, elektrody, termopary, stopy brązu i inne stopy metali Jeżeli nie wiesz jaką zawartość metali szlachetnych ma złom, który posiadasz, wykonamy bezpłatnie profesjonalną analizę spektrometryczną, która pozwoli poznać skład wszystkich elementów. Ostateczna wycena zależy od aktualnego kursu surowca na giełdzie, gatunku (domieszki innych metali) oraz ilości złomu.

Do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie – skup złomu odbywa się szybko i rzetelnie. W każdym przypadku jesteśmy otwarci na współprace długoterminową, połączoną zawsze z wzajemnymi korzyściami. 
Prowadząc 
skup metali kolorowych w Warszawie firma TDM Electronics jest w stanie zagwarantować swoim klientom szeroki zakres usług i materiałów, które mogą podlegać skupowi. Nie jest to więc wyłącznie skup złota, ale w pełni profesjonalnie działający skup metali kolorowych, gdzie sprzedać można między innymi takie metale jak:

 • złoto
 • srebro
 • platyna
 • pallad
 • brąz
 • tytan

Współpraca z różnymi dostawcami 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w wielu urządzeniach, z których na co dzień korzystają znajdują się elementy wykonane z metali szlachetnych. Tym samym nie wiedzą o tym, że w trakcie utylizacji tych urządzeń ważne będzie to, by przeprowadzić odzyskiwanie metali szlachetnych, tak by możliwe stało się ich ponowne wykorzystanie. Tym właśnie zajmuje się od ponad 15 lat firma TDM Electronics, realizując swoją pracę we współpracy z wieloma dostawcami, którzy upłynniają swoje niepotrzebne zasoby oddając je do recyklingu. 

Profesjonalna oferta, sprawna obsługa 

Skup metali szlachetnych prowadzony przez firmę TDM Electronics to między innymi odbiór elementów z metalami szlachetnymi od klientów indywidualnych jak i też bardzo szeroki zakres współpracy z dużymi przedsiębiorstwami z różnych branż. I tak firma prowadzi współpracę między innymi z:

 • Ministerstwem Obrony Narodowej (lotnictwo, marynarka)
 • firmami telekomunikacyjnymi 
 • firmami z branży IT
 • przemysłem samochodowy, 
 • przemysłem wydobywczym 
 • firmami transportowymi


W ramach tej współpracy realizuje 
odzyskiwanie metali szlachetnych w Warszawie dbając o sprawne działania nawet w sytuacji, gdy do obróbki pozostawać będzie wiele różnych materiałów. To właśnie istotna kwestia, która przyświeca działaniom TDM Electronics, by z łatwością pracować nawet z dużą ilością materiałów do recyklingu. 

Sprawna obsługa i szybka wycena 

Wybierając TDM Electronics i prowadzony skup złota w Warszawie można liczyć na profesjonalną obsługę niezależnie czy będzie to klient indywidualny czy duże przedsiębiorstwo z ogromną ilością materiału do recyklingu. Każdy klient może liczyć na sprawnie dokonaną wycenę materiałów, a jednocześnie profesjonalne podejście do całej transakcji i jej przeprowadzenia z uwzględnieniem również tych klientów, którzy potrzebują dokładnej analizy tego jak wiele metali szlachetnych znajduje się w danym materiale. Naszym klientom oferujemy :

 • rzetelną i szybką analizę składu stopowego (już w 20 minut!)
 • błyskawiczną wycenę
 • elastyczne warunki finansowe: gotówka lub przelew
 • atrakcyjne ceny
 • profesjonalną obsługę

Punkt skupu metali szlachetnych – Warszawa 

Złom można dostarczyć samodzielnie, wysyłkowo lub przy ilościach powyżej tony, skorzystać z naszego transportu.
Adres:
TDM Electronics S.A.
Ul. Spokojna 1
05-555 Rembertów k. Tarczyna
Tel. 519-637-545

Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie zbierania, magazynowania oraz przetwarzania metali szlachetnych, co zapewni Państwu gwarancje bezpieczeństwa sprzedaży. Ze strony TDM Electronics każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. Płatności zawsze dokonujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób, dlatego – zapraszamy do współpracy!