Skup złomu elektronicznego

Skup złomu elektronicznego

Ofertę kierujemy do Klientów biznesowych i prywatnych.

Co skupujemy? Wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, stare centrale telekomunikacyjne, automatykę przemysłową, przekaźniki i styczniki elektryczne,
kable energetyczne, sprzęt łączności, aparaturę pomiarową, płyty główne, procesory, silniki, prądnice, transformatory, złącza, posrebrzane i pozłacane metale,
oraz inne odpady elektroniczne zawierające mix metali

Zgodnie z unijną dyrektywą wszelkie urządzenia elektroniczne powinny być zutylizowane w odpowiednich warunkach tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla środowiska.
Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że część z zalegającego w firmach i domach złomu ma jeszcze naprawdę dużą wartość rynkową.
Nie ma znaczenia marka ani stan techniczny elektroniki, może to być zupełnie uszkodzony sprzęt, nie przedstawiający żadnej wartości użytkowej.

Jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość złomu elektronicznego.
Gwarantujemy najlepszą cenę opartą o aktualne notowania giełdowe oraz profesjonalną utylizację sprzętu przestarzałego i nienadającego się do dalszej odsprzedaży.
Wyceniamy zużyty sprzęt elektroniczny bez względu na jego wiek czy stan techniczny. Z naszego punktu widzenia im starszy sprzęt, tym lepiej.

Złom można dostarczyć samodzielnie, wysyłkowo lub przy ilościach powyżej tony, skorzystać z naszego transportu.
Adres:
TDM Electronics S.A.
Ul. Spokojna 1
05-555 Rembertów k. Tarczyna
Tel. 519-637-545
Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie zbierania, magazynowania oraz przetwarzania odpadów elektronicznych, co zapewni Państwu gwarancje bezpieczeństwa sprzedaży.

Naszym klientom oferujemy :

rzetelną i szybką analizę składu stopowego (już w 20 minut!)
błyskawiczną wycenę
elastyczne warunki finansowe: gotówka lub przelew
atrakcyjne ceny
profesjonalną obsługę
Płatności zawsze dokonujemy w najwygodniejszy dla klienta sposób, dlatego – zapraszamy do współpracy!